Ewita - Krása & Relax

Ewita - Krása & Relax

Vitajte na stránke Salónu Ewita.

Ewita je v prevádzke od septembra roku 2013. V našom salóne Vám ponúkame tieto služby: kaderníctvo, manikúra-pedikúra, masáže a kozmetiku.

Naša kaderníčka ostrihá ženy, deti aj mužov podľa vašej predstavy. Poradí pri výbere farby, vhodného účesu a taktiež Vám doporučí prípravky na ošetrenie ,regeneráciu, lesk a vitalitu vlasov. Spraví Vám vhodný účes na svadbu, ples a rôzne spoločenské akcie.

Masérka Vám poskytuje rôzne druhy celotelových aj čiastocných masáží. Poradí Vám o vhodnosti masáže a ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne.

Vaše nohy a ruky si môžete dat ošetrit v našom oddelení manikúra-pedikúra. Tu bude postarané o ich výživu, pedikérka Vám poradí pri rôznych problémoch, skrášli Vaše nechty na rukách i nohách.

O Vašu tvár a dekolt sa postará naša kozmetička. Pracuje s profesionálnou španielskou kozmetikou DE NOYLE´S, ktorá Vám pomôže navrátiť prirodzenú rovnováhu Vašej vonkajšej a vnútornej krásy. Rôzne druhy hĺbkového čistenia pleti a dekoltu, špeciálne ošetrenie pleti, ultrazvukové spevnenie pleti, depilácie, úprava obočia, vizážistické služby, 4D mihálnice a omnoho viac služieb nájdete v našom kozmetickom salóne

Ak sa rozhodnete využit naše služby, čaká Vás príjemné prostrednie,v čakárni si môžete prečítat rôzne časopisy, odbornú literatúru týkajúcu sa staroslivosti o telo. Čajík či káva je u nás samozrejmosťou. Objednávať sa môžete buď telefonicky alebo prísť osobne. Taktiež si môžete zakúpit darčekové poukážky pre vašich blízkych. V našom salóne poskytujeme služby na profesionálnej úrovni a každý zákazník je u nás vítaný.